عضویت در سایت
نام محصول قیمت محصول تنظیماتقوانین سایت

  • 05 دی 1396
  • 176 بازدید

نام و برند خلج اف ایکس و خلج افکت ثبت شده،هرگونه سوء استفاده از این برند و یا مشابه نام این برد پیگرد قانونی خواهدداشت.شماره ثبت ۱۰۰/۲۸۶۴۹/۰۰۰۰/۲۵۸۶/۱

 

فروش کلیه محصولات موجود عمومی بوده و به غیر از شما به افراد دیگری نیز فروخته خواهند شد و کلیه خریداران در همه مراحل استفاده از این محصولات از حقوق یکسانی برخوردارند.

 

هرگونه کپی برداری و فروش غیر مجاز محصولات پیگرد قانونی دارد و با متخلف برخورد جدی خواهد شد.

 

پرداخت مبالغ از طریق درگاه امن پارس پال و بانک ملت صورت خواهد گرفت.

 

بین ۲ تا ۲۰ دقیقه بعد از پرداخت مبلغ محصولات به صورت خودکار به ایمیلی که شما با آن اقدام به خرید کرده اید ایمیلی حاوی لینک دریافت محصول مورد نظرتان ارسال خواهد شد این لینک که به صورت اختصاصی برای شما توسط سیستم پرداخت ساخته و ارسال شده است تا ۴۸ ساعت بعد از ارسال قابلیت استفاده دارد و شما بعد از سپری شدن این مدت نخواهید توانست که از این لینک برای دانلود استفاده نمایید. همچنین بعد از پرداخت لینک دانلود در مراحل پایانی خرید قابل مشاهده و دانلود میباشد .

 

همچنین شما میتوانید با شارژ کردن حساب کاربری خود نسبت به خرید محصولات اقدام کنید برای مثال: شما با شارژ کردن ۱۰۰ هزار تومان در حساب کاربری خود میتوانید به اندازه ۱۰۰ هزار تومان از این سایت محصول خریداری کنید.این کار باعث آسانی خرید شما خواهد شد و برای هر خرید احتیاجی به متصل شدن به درگاه پرداخت را نخواهید داشت.

 

شما با ثبت نام در این سایت و ورود به بخش کاربری میتوانید کلیه محصولات خریداری شده را در اختیار داشته باشید و یا مجدد اقدام به دانلود کنید.

 

کلیه محصولات خلج اف ایکس دارای پشتیبانی مادام العمر میباشد حتی محصولات رایگان.

 

از حمایت شما مشتریان عزیز نهایت تشکر و قدردانی را داریم.

تعداد مطالب : 8 تاریخ عضویت : 29 خرداد , 1397

دیدگاهها بسته است.

مجموعه 3 بک گراند استیج به سایت پیوست
مجموعه 3 بک گراند استیج به سایت پیوست